Kalendář akcí

Datum 6.5.2017 08:00
Akce Sokol Vršovice A - Sokol Žďár n. S.
2.liga mladší dorostenci JČ
Datum 6.5.2017 09:00
Akce H.Brod - Kobylisy
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 6.5.2017 10:00
Akce Dukla - HK Baník Most
1.liga mladší dorostenci
Datum 6.5.2017 10:00
Akce Vršovice B - Loko Louny
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 6.5.2017 10:30
Akce Luhačovice - SKH Polanka n.O
2.liga muži SM
Datum 6.5.2017 11:00
Akce H.Brod - Kobylisy
1.liga ženy
Datum 6.5.2017 11:00
Akce TJ Sokol Bělá - FK Hvězda Cheb
2.liga ženy - západ
Datum 6.5.2017 11:00
Akce Slavia - S.Vršovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 6.5.2017 11:30
Akce Zlín - HK Ivančice
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Datum 6.5.2017 11:30
Akce Vsetín - HK Bystřice p.H.
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
Datum 6.5.2017 12:00
Akce Dukla B - Loko Louny
2.liga muži SVČ
Datum 6.5.2017 12:00
Akce Náchod - L.Vršovice
2.liga starší dorostenci Č
Datum 6.5.2017 12:00
Akce S.Vršovice - TJ Lokomotiva Plzeň
2 liga muži JZČ
Datum 6.5.2017 13:00
Akce Otrokovice - Kunovice
1.liga ženy
Datum 6.5.2017 13:00
Akce TJ Turnov - DHK Pardubice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 6.5.2017 13:00
Akce Slavia - S.Vršovice
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 6.5.2017 13:00
Akce Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921
1.liga starší dorostenci
Datum 6.5.2017 13:00
Akce TJ Sokol Bělá p.B. - TJ Sokol Úvaly
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 6.5.2017 13:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Slavia VŠ Plzeň
1.liga ženy
Datum 6.5.2017 14:00
Akce 1.SC Bohumín - Zábřeh
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 6.5.2017 14:00
Akce Libčice n. Vlt. - Košutka
2 liga muži JZČ
Datum 6.5.2017 14:00
Akce Dukla - Sokol Ostrava
1.liga starší dorostenci
Datum 6.5.2017 14:00
Akce Náchod - Lokomotiva Vršovice
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 6.5.2017 15:00
Akce D.Králové - HSK Tygři Ústí n.L.
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 6.5.2017 15:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - SKH Velká n.V.
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 6.5.2017 15:00
Akce Ml. Boleslav - Sokol Úvaly
2.liga muži SVČ
Datum 6.5.2017 15:00
Akce TJ Sokol Bělá - Liberec
2.liga starší dorostenci Č
Datum 6.5.2017 15:00
Akce Turnov - Astra
2.liga ženy - západ
Datum 6.5.2017 15:00
Akce Č.Budějovice - S.Vršovice B
2.liga ženy - západ
Datum 6.5.2017 15:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Sokol Telnice
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 6.5.2017 15:00
Akce Sokol Nové Veselí - V. Bystřice
1.liga mladší dorostenci
Datum 6.5.2017 15:00
Akce TJ D.Cerekev - ELP Jablonec
2.liga starší dorostenci Č
Datum 6.5.2017 15:30
Akce SK Velká Bystřice B - Vsetín
2.liga muži SM
Datum 6.5.2017 16:00
Akce Náchod "B" - L.Vršovice
2.liga muži SVČ
Datum 6.5.2017 16:00
Akce Uničov A - Šumperk
2.liga muži SM
Datum 6.5.2017 17:00
Akce Litovel - TJ FS Napajedla
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
Datum 6.5.2017 17:00
Akce Č.Budějovice - Zruč n.S.
2 liga muži JZČ
Datum 6.5.2017 17:00
Akce HK Hodonín - Olomouc B
1.liga ženy
Datum 6.5.2017 17:00
Akce Ivančice - Sokol Kostelec na Hané
2.liga muži JM
Datum 6.5.2017 17:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Telnice
2.liga muži JM
Datum 6.5.2017 17:00
Akce TJ D.Cerekev - Třeboň
2 liga muži JZČ
Datum 6.5.2017 17:00
Akce Dvůr Králové - HBC Strakonice 1921
1.liga muži
Datum 6.5.2017 17:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - SHK Veselí n.M.
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 6.5.2017 17:00
Akce Holešov-Přerov - MHK Karviná
2.liga muži SM
Datum 6.5.2017 17:30
Akce SK Velká Bystřice - HK Bystřice p.H.
1.liga muži
Datum 6.5.2017 18:00
Akce Baník Most - Zora Olomouc
W.H.I.L.
Datum 6.5.2017 18:00
Akce Slavia Praha - Sokol Poruba
W.H.I.L.
Datum 6.5.2017 18:00
Akce Ústí n.L. - J.Hradec
2.liga ženy - západ
Datum 6.5.2017 18:00
Akce Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
W.H.I.L.