SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<říjen 2018>
poútstčtsone
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
11.5.2012 otevřeno: 1644 x

Na Jíchu a spol. do Pardubic vlaky Českých drah ZDARMA!

Využijte výjimečné možnosti cestovat bezplatně na utkání české házenkářské reprezentace proti Rusku! Se zakoupením vstupenky na tento duel získáte díky dohodě ČSH a ČD zpáteční jízdenku z celé republiky ZDARMA!

Vstupenky jsou v prodeji od 20. dubna na portále společnosti TICKETSTREAM a ve všech kamenných pobočkách tohoto distributora. Informace o předprodeji vstupenek naleznete ZDE.

 

Jak jsme Vás již informovali, přichystali jsme pro Vás za spolupráce s Českými dráhami jedinečnou možnost využít výborné polohy pardubického železničního uzlu – přijeďte zdarma vlakem z Moravy i různých koutů Čech podpořit naše hráče!

 

Jíchu a spol. čeká proti Rusům hodně tvrdá práce, ale celý tým věří, že dá s Vaší podporou v zádech zapomenout na nevydařený závěr letošního ME. Foto: A. Wipf.

 

Ptáte se, jak využít možnosti cestovat na utkání a zpět zdarma? Není to nic složitého!

 

  1. V první řadě si objednejte a vyzvedněte vstupenku na zápas Česká republika – Rusko. Informace o předprodeji vstupenek naleznete ZDE.

 

  1. Na den utkání si vyhledejte pro Vás výhodný spoj Českých drah. Možnost máte např. skrze portál IDOS nebo přímo internetové stránky ČD.

 

  1. V den utkání přijďte na některou z nádražních pokladen ČD a požádejte o výdej speciální zpáteční jízdenky na házenkářské utkání Česká republika – Rusko.

 

  1. Při kontrole jízdních dokladů ve vlaku ČD se prokažte touto speciální jízdenkou a zároveň vstupenkou na utkání Česká republika – Rusko.

 

  1. Stejnými doklady se prokažte na zpáteční cestě.

 

Jednoduché, viďte. Přesto Vás UPOZORŇUJEME na několik podstatných informací!

  

  1. Akce platí výhradně na vlaky Českých drah (sledujte již při vyhledávání Vašeho spoje).

 

  1. Průvodčímu se ve vlaku musíte prokázat oběma zmíněnými doklady - tedy jak speciální jízdenkou, kterou jste získali na jedné z nádražních pokladen Českých drah, tak vstupenkou na utkání ČR – RUS!

 

PLATÍ TO I PRO ZPÁTEČNÍ CESTU, PROTO SE PO UTKÁNÍ NEZBAVUJTE VSTUPENKY A VYVARUJTE SE ZTRÁTY JEDNOHO Z DOKLADŮ! 

  1. Akce platí ve vozech II. třídy.
  2. Zpáteční jízdenka je platná pouze pro den utkání, tedy sobotu 16. června 2012.

  3. Akce se nevztahuje na spoje SuperCity (SC, soupravy Pendolino).

 

Máte jakýkoliv dotaz k utkání ČR – RUS, včetně pro Vás vyplývajících otázek z tohoto textu? Obraťte se nás, jsme tu pro Vás!

 

Své otázky směřujte na adresu: dotazy.chf@gmail.com. Odpovědi na opakující se dotazy budeme uveřejňovat na portále Českého svazu házené.