SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<srpen 2018>
poútstčtsone
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
7.6.2011 otevřeno: 1792 x

Pomožte při studii zranění, vyplňte krátký dotazník!

Český svaz házené se ve spolupráci s univerzitou v Bochumi podílí na průzkumu, který se zabývá problematikou zranění a jejich prevence. Pokud chcete pomoci i vy, přečtěte si článek níže.

Před několika měsíci jsme vás poprosili o vyplnění dotazníku týkající se prevence zranění. Dnes vás prosíme o pomoc ještě jednou při pokračování tohoto průzkumu. V sekci Ke stažení v dokumentech Trenérsko-metodické komise (zde) najdete formulář pro průzkum prevence zranění v házené. Prosíme trenéry, zda by tomuto dotazníku mohli věnovat deset minut svého času a vyplnit v dotazníku své odpovědi (zaškrtávání, křížkování) na 10 uvedených otázek.

 

Takto vyplněný dotazník lze pak poslat dvěma způsoby (je to stejný princip jako při hlasování pro Filipa Jíchu o nejlepšího hráče světa roku 2010):

1. na začátku dotazníku stiskněte "Předložit dotazník"

2. vyberte podle používaného poštovního software jednu z možností:

 a) vyberte Desktop email – používáte-li Outlook, Eudora, Mail

Otevře se vám váš email a vyplněný formulář se automaticky přiloží jako příloha, odesláním je hotovo.

b) vyberte Internet email – používáte-li emailové schránky .seznam.cz, email.cz, google.cz atd.

Po kliknutí na tuto možnost se vám nabídne uložení formuláře do počítače - Save PDF file, udělejte tak. Poté si otevřete svoji emailovou schránku, přiložte uložený formulář a odešlete hlas na adresu patrick.luig@safetyinsports.eu.

Děkujeme!

 

Vážení sportovní přátelé,

Český Svaz Házené si Vás dovoluje požádat o pomoc při vyplnění přiloženého krátkého dotazníku, který se zabývá problematikou zranění v házené a možnostech jejich prevence.

Český svaz házené se zajímá o Vaší zpětnou vazbu na realizovanou studii, která se zabývala problematikou sportovních zranění v házené a jejich prevenci. Během posledních 2 let lektoři Českého svazu v házené ve spolupráci s Fakultou tělesné výchovy a sportu v Praze a Univerzitou v Bochumi informovali širokou házenkářskou veřejnost o dané problematice. Žádáme vás o vyplnění krátkého dotazníku, který detekuje Vaší odezvu na celý projekt.

Po vyplnění dotazníku prosím označte odkaz „Předložit dotazník“, nebo funkci programu Acrobat Reader„Odeslat formulář“ , dojte tak k jeho automatickému odeslání. V určitých ojedinělých případech, závislých na Vámi používaném operačním systému (např. Windows 7- 64bit) či jiném software, nemusí dojít k automatickému odeslání. V tomto případě Vás prosíme o uložení vyplněného dotazníku a jeho zaslání pomocí e-mailu na adresu: patrick.luig@safetyinsports.eu 

 

Velice děkujeme za Vaší spolupráci

 

Za kolektiv autorů
Mgr. Jakub Pokorný