SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<březen 2019>
poútstčtsone
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
9.4.2011 otevřeno: 2232 x

Posílejte dotazy na Kláru Černou a získejte zajímavou cenu!

Již čtvrtého házenkářského hosta bude mít nová podoba pořadu České televize, která je věnována od nového roku čtyřem významným kolektivním sportům. Po třech hostech mužského pohlaví se konečně dočkáme zástupce něžnější poloviny lidstva.

ilustrační foto: Alex Wipf

 

Premiérovým hostem pořadu byl prezident ČSH pan Jaroslav Chvalný, druhým zpovídaným trenér interligového celku HC Zlín Dušan Poloz a i do třetice byl pozván muž - člen prvního týmu extraligové tabulky, Vladimír Šuma z Lovosic. Čtvrý host pak bude žena a konkrétně pak druhá nejlepší kanonýrka Interligy, hráčka Slavie Praha a reprezentace, Klára Černá.

Házenkářským odborníkům netřeba Kláru Černou představovat. Pro ty, kteří by si přeci jen nebyli jisti, pak přinášíme základní charakteristiku této hráčky. Klára, která je odchovankyní pardubické házené, je již dlouhou dobu členkou slávistických řad a červeno-bílí fanoušci by si bez ní hru svého celku nedokázali představit. Momentálně zaujímá druhé místo v tabulce střelkyň a její razantní levačka straší všechny interligové brankářky. Vizitku Kláry, která vám tuto reprezentantku ještě více přiblíží, jsme si vypůjčili ze stránek DHC Slavia Praha.

Vizitka Kláry Černé (zdroj www.dhcslavia.cz)

Klára Černá se narodila 29. ledna 1985 v Pardubicích, náleží tedy vzdušnému Vodnáři. Průrazná pravá spojka je odchovankyní ŠSKH Dubina Pardubice. Tam ji postupně připravovali trenéři Luboš Buben, Rudolf Šimon, Jindřich Kopejko, Petr Voženílek a René Kumpán. Po přestupu do DHC Slavia Praha spolupracovala s Miloslavem Škardou, Jaroslavem Schmidem, René Kumpánem, Lubošem Zemanem, Tomášem Kuťkou, Antonínem Střelcem a Petrem Pínou. Mezi její největší úspěchy patří vítězství ve WHIL i následném play-off ČR 2009/10, je též mistryní ČR 2007. Tuto osobitou brunetu můžete vidět na naší palubovce s číslem 10 na zádech, v národním týmu ČR pak s číslem 13.

 

Kláro, proč nosíte právě toto číslo?

Desítku proto, že ji nosil Luis Figo, třináctka mi byla přidělena.

Pocházíte ze sportovní rodiny?

Ano, děda hrál extraligu ve volejbale. Rodiče sportovali často, ale pouze rekreačně.

Jaké jsou vaše největší házenkářské přednosti?

Toto by měli hodnotit jiní.

A nedostatky?

Jednoznačně obrana.

Vaše povolání?

Studentka historie.

Proč jste si vybrala tento obor?

Historia magistra vitae (Dějiny jsou učitelkou života)!

Vaše koníčky?

Studium historie, kultura obecně, cestování, bruslení, lyžování a tenis.

Máte oblíbeného spisovatele, či spisovatelku?

Ano, Antony Myrera a Williama Styrona.

A knihu?

Poslední kabriolet.

Jaký vyznáváte hudební styl a který je váš oblíbený interpret?

Pop, rock a instrumentální hudbu. Oblíbená je kapela Queen.

Místo, kam byste se chtěla podívat?

Ráda bych jednou poznala Hawaii.

Ideální házenkářka?

Nic ideálního neexistuje!!!

Cíle?

Momentálně je největší cíl dostudovat, pak se uvidí. Se Slavií obhajoba vítězství ve WHIL.

 

Stejně jako všech předchozích hostů, i Kláry Černé se budete moci zeptat na všechno, co vás zajímá. Cest, jak poslat dotazy, je několik: nyní se můžete zapojit zasláním dotazu elektronickou poštou na adresu timeout@ceskatelevize.cz , později pomocí formuláře na stránkách České televize, v průběhu živého úterního vysílání je navíc také otevřena telefonická linka. Jeden z dotazujících se může těšit na zajímavý dárek, který mu věnuje přímo Klára Černá. Na konci měsíce budou slosovány všechny otázky a výherce se může těšit na míče značky Gala a kilometrickou banku od Českých drah.

Premiéru pořadu Time outu můžete sledovat v přímém přenosu v úterý 12. dubna v 15:55. V repríze pak bude ke shlédnutí 2x v různém čase v průběhu týdne nebo v iVysílání České televize na jejich internetových stránkách.

 

Premiéra s hostem Klárou Černou:

úterý 12. dubna 15:55

Opakování:

úterý 12. dubna 23:50 

středa 13. dubna 05:40