SELECT NABÍDKA
Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM

Kalendář

<březen 2020>
poútstčtsone
2425262728291
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
30.1.2020 otevřeno: 1088 x

Seminář pro trenéry a rodiče II.: Komunikace s týmem

Házenkáři Telnice zve na seminář pro trenéry a rodiče na téma Komunikace s týmem. Přednášet budou například Michal Šafář, Michal Ježdík nebo Lubomír Veřmiřovský. Seminář se uskuteční 19. dubna a je hodnocen 7 kredity, kapacita je omezena.

 

Seminář pro trenéry a rodiče II.: Komunikace s týmem

 

Brněnská 244, Telnice u Brna, Sokolovna Telnice

19. 4. 2020, 13:00 až 19:00

• Michal Šafář - Základy sportovní psychologie, mentální trénink, leadership a práce s talentem
• Jana Harvanová - Psychika sportovců u dětí, dorostu a dospělých, komunikace a vztah trenér - sporotvec – rodič
• Práce s týmem. Jak poskládat úspěšný tým?
o Michal Ježdík - Budování efektivních týmů
o Lubomír Veřmiřovský - Jak buduji úspěšný tým

 

Cena: 350 Kč

PRIHLÁŠKY POSÍLEJTE NA ADRESU DUFKA.T@SEZNAM.CZ (KAPACITA SEMINÁRE JE OMEZENÁ)

 

Rozvrh semináře:

13:00 Zahájení
13:10 Michal Šafář
14:35 Jana Harvanová
16:10 Michal Ježdík
17:35 Lubomír Veřmířovský

 

PRO TRENÉRY HÁZENÉ JE SEMINÁŘ OHODNOCEN 7 KREDITY Z NOVÉHO SYSTÉMU DOŠKOLOVÁNÍ.

KE SVÉ PŘIHLÁŠCE PŘIPOJTE JMÉNO A PŘÍJMENÍ, KLUBOVOU PŘÍSLUŠNOST A ČÍSLO REGISTRACE.

 

 

Michal Šafář je děkanem Fakulty tělesné kultury na Univerzitě Palackého v Olomouci a od roku 2011 předsedou Asociace psychologů sportu ČR. V praxi spolupracuje s řadou českých sportovců, především z oblasti tenisu, cyklistiky, lyžování, házené a fotbalu. V letech 2009 - 2015 spolupracoval s Petrou Kvitovou a aktuálně se stará o pohodu např. reprezentačního týmu plavců či ženské házenkářské reprezentace.

Michal Šafář očima Simony Kubové: „Myslím, že Michal Šafář je tady naprosto nepostradatelný. A příští rok na olympiádě to bude ještě mnohem těžší, protože tlak na nás bude zvenčí a budeme si ho vyvíjet i sami na sebe. Doufám, že s námi v Tokiu psycholog bude v týmu. Michal je pro mě před startem důležitější než trenér. Trenéra znám dvacet let a poznám na něm, když cokoliv není úplně v pohodě. Michal s námi umí pracovat a je to lepší. Nejen pro mě, myslím, že u něj byli asi všichni plavci. Před startem mi říkal, že jsem šikovná, že mi to jde, že mám natrénováno, že jsem odolnější, než jsem bývala, a že to zvládnu.“

Jana Harvanová je odborným asistentem na Fakultě tělesné kultury na Univerzitě Palackého v Olomouci, kde přednáší psychologii. V rámci poradenské praxe se specializuje na individuální poradenství, na psychologickou přípravu sportovců, práci s trenéry a poradenství sportujícím dětem a jejich rodičům. Je členem Asociace psychologů sportu ČR a České asociace transakční analýzy.

Michal Ježdík Patří k největším postavám naší basketbalové historie. Je bývalým ligovým hráčem a střelcem reprezentace. Za svoji trenérskou dráhu vedl několik ligových týmů a basketbalovou reprezentaci ČR. Byl členem trenérského týmu vítěze NBA Detroit Pistons v rámci Summer League, člen stáže v Unicaja Malaga a dalších. Nasbíral obrovské znalosti a nyní přednáší na téma coachingu a vytváření efektivních týmů. Je autorem a prezentujícím na International Coaches Clinic. Dále mimo jiné působí také jako sportovní ředitel ČBF, člen výkonného výboru ČOV a tajemník České trenérské akademie.

Budování efektivních týmů

Potenciální úspěch leží v rukou Vašich lídrů a efektivní tým Vám zajistí lepší budoucnost. Není to ale jen o kombinaci skupiny lidí se správnými dovednostmi. Předám Vám své osobní zkušenosti a poznatky ze setkání s úspěšnými lídry sportovních týmů. Ty v zásadě fungují všude stejně. Všichni chceme posilovat smysl pro týmovou práci a hledáme individualitu, která nám rozhodne utkání, inspiruje a motivuje ostatní k maximálním možným výkonům. Věřím, že postřehy Vám mohou pomoci položit základy pro vysoce úspěšný tým, který dokáže komunikovat, spolupracovat a inovovat v atmosféře vzájemné důvěry a respektu.

Lubomír Veřmířovský začínal s házenou v Kopřivnici, odkud v dorostenecké kategorii odešel do Karviné. Z Karviné už následovala cesta do zahraničí, kde deset let působil ve Španělsku (Malaga, Naturhouse La Rioja, SD Teucro, Globalcaja Ciudad Encantada, ARS Palma del Rio) a čtyři roky v Německu (Sinzheim, Willstat Schuterwald, HSG Romerwall). V roce 2016 se vrátil do Karviné a po začátku studií trenérských licencí se definitivně vrátil do rodné Kopřivnice, kde aktuálně působí jako trenér extraligového týmu a předseda oddílu. Pod jeho křídly se kopřivnická házená opět vrací na výsluní a mezi českou házenkářskou elitu.