SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<září 2018>
poútstčtsone
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
29.9.2017 otevřeno: 1133 x

Podpora ČSH v oblasti vzdělávání trenérů ČSH

Podpora je určena aktivním trenérům ČSH. Cílem je čerpání nových znalostí a zkušeností v zahraničí a jejich transfer do házenkářského hnutí v České republice.

Základní Informace

Podpora je určena aktivním trenérům ČSH. Cílem je čerpání nových znalostí a zkušeností v zahraničí a jejich transfer do házenkářského hnutí v České republice.

Celková alokovaná částka pro vypsané období je 100.000,- Kč, maximální výše dotace pro jednoho žadatele je 20.000,- Kč. Výběrová komise vyhodnotí konečnou výši podpory ze strany ČSH.

Místo a průběh konání si žadatel musí dohodnout sám, minimální délka trvání je 3 dny. Součástí pobytu trenéra v zahraničí musí být jeho účast na oficiální vzdělávací akci, kterou pořádá národní svaz házené, oblastní svaz házené nebo oddíl. Aktivita se uskuteční v době od 1.10.2017 do 15.12.2017, musí probíhat mimo území České a Slovenské republiky.

První platba ve výši 50 % bude žadateli proplacena po schválení vyúčtování akce, které žadatel předloží Českému svazu házené nejpozději dva týdny po skončení realizace stáže. Druhá platba bude zaslána žadateli po splnění všech stanovených výstupů.

 

Podmínky žadatele

Žadatel je držitelem minimálně trenérské licence C a aktivním trenérem mládeže v některém oddíle v České republice.

Žadatelem je osoba starší 18 let.

Jazyková připravenost pro absolvování stáže.

 

Plnění ze strany ČSH

Maximální výše dotace je 20.000,- Kč pro jednoho žadatele.

Uznatelnými výdaji jsou kurzovné, cestovní náklady a náklady na ubytování.

 

Požadavky na žadatele

Splnění požadovaného výstupu dle dohody s výběrovou komisí, žadatel uvede návrh výstupu ze zahraniční akce (např. příspěvek na Konferenci mládeže, zpracování videometodiky, E-learningu apod.).

V případě poskytnutí podpory držiteli trenérské licence C se žadatel zaváže v nejbližším možném termínu vystudovat kurz trenérské licence B. V případě nesplnění této podmínky bude žadatel povinen poskytnutou dotaci vrátit.

 

Další informace

Na poskytnutí dotace není právní nárok.

Výběrovou komisi navrhuje Komise mládeže společně s Trenérsko-metodickou komisí a schvaluje ji Exekutiva ČSH. Výběrové řízení může kdykoliv bez udání důvodu zrušit Komise mládeže nebo Exekutiva ČSH.

 

Předložení žádosti

Žádost se podává minimálně jeden měsíc před konáním akce na formuláři Podpora ČSH v oblasti vzdělávání trenérů ČSH a její přílohou je trenérský životopis žadatele. Žádost se podává elektronicky současně na mladez@chf.cz, augustyn@chf.cz a belka@chf.cz.

 

Průběh výběrového řízení

Výběrové řízení je dvoukolové. V prvním kole posoudí výběrová komise dle předložených žádostí. Ve druhém kole bude s uchazeči proveden pohovor.

Vybrány budou ty žádosti, které mohou přinést nejlepší poznatky pro házenou v České republice.

 

 

Formulář ke stažení zde.