Kalendář

<listopad 2017>
poútstčtsone
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Nejlepší házenkáři ČR

 

 

Rok 2016 Muži Ženy
Házenkář roku/Házenkářka roku 1. Petr Štochl (Füchse Berlin, GER) 1. Jana Knedlíková (Gyori Audi ETO KC, HUN)
  2. Ondřej Zdráhala (TSV Otmar St.Gallen, SUI) 2. Michaela Hrbková (Frisch Auf Göppingen, GER)
  3. Jakub Hrstka (Tatran Prešov, SVK) 3. Iveta Luzumová (HC Thüringer, GER)
Extraliga/WHIL 2015/16 Radek Motlík (Talent M.A.T. Plzeň) Sára Kovářová (Sokol Písek)
Talent roku 2016 Jakub Tonar (Talent Robstav M.A.T. Plzeň) Sára Kovářová (DHK Baník Most)
Ocenění prezidenta ČSH za věrnost házené Jan Dvořák Livia Christiánová
Házenkářská akce roku Kynžvartský pohár - Memoriál Milana Prokeše

 

Rok 2014 Muži Ženy
Házenkář roku/Házenkářka roku Filip Jícha (THW Kiel) Michaela Hrbková (Frisch Auf Göppingen)
Extraliga/WHIL Radek Motlík (Talent M.A.T. Plzeň) Dominika Müllnerová (DHK Baník Most)
Talent roku Dieudonné Mubenzem (HC Dukla Praha) Markéta Jeřábková (DHK Baník Most)
CZECH HANDBALL MADE Vladimír Salčák (házenkářská osobnost roku) 

 

Rok 2013 Muži Ženy
Házenkář roku/Házenkářka roku Filip Jícha (THW Kiel) Iveta Luzumová (HC Thüringer)
Extraliga/WHIL Radek Motlík (Talent M.A.T. Plzeň) Michaela Hrbková (DHC Sokol Poruba)
Talent roku Stanislav Kašpárek (HC Gumárny Zubří) Kamila Kordovská (DHC Slavia Praha)
CZECH HANDBALL MADE Hana Kaczkowská (Házenkářská osobnost roku)

 

Rok 2012 Muži Ženy
Házenkář roku/Házenkářka roku Filip Jícha Barbora Raníková
TGE/WHIL Tomáš Babák Petra Vítková
Talent roku Michal Kasal Veronika Malá
CZECH HANDBALL MADE Jan Bašný ( Házenkářská osobnost roku)
  40. ročník turnaje O štít města Cheb (Házenkářská akce roku)
  Ing. Hynek Sladký, HC Gumárny Zubří a HC Britterm Veselí nad Moravou (Házenkářský čin roku)

  

Rok 2011 Muži Ženy
Házenkář roku/Házenkářka roku Filip Jícha Iveta Luzumová
TGE/WHIL Jiří Motl Iveta Luzumová
Talent Tomáš Babák Eliška Jačková
CZECH HANDBALL MADE Daniel Čurda
  Memoriál Karla Šulce

  

Rok 2010 Muži Ženy
1 Filip Jícha Klára Černá
2 Petr Štochl Hana Martinková
3 Tomáš Sklenák Iva Zámorská
ZUBR/WHIL Jiří Motl Klára Černá
Talent Jakub Hrstka Michaela Borovská
CZECH HANDBALL MADE Alex Wipf
 

Prague Handball Cup

  Filip Jícha

 

Rok 2009 Muži Ženy
1 Filip Jícha Lenka Kysučanová
2 Petr Štochl Jana Simerská
3 Daniel Kubeš Iva Zámorská
ZUBR/WHIL Tomáš Mrkva Helena Štěrbová
Talent Roman Bečvář Lucie Satrapová
Čin roku Záchrana života (Ing. Dita Dvořáková)

Akce Roku

Osobnost roku

Handball.net

Filip Jícha

 

Rok 2008 Muži Ženy
1 Filip Jícha Lenka Kysučanová
2 Petr Štochl Barbora Raníková
3 Pavel Horák Jana Simerská
ZUBR/WHIL Tomáš Mrkva Barbora Raníková
Talent Petr Linhart Petra Růčková
Čin Roku Záchrana života (Křenková, Bitner, Brůža)
Akce Roku Projekt "Házená pro budoucnost"

 

Rok 2007 Muži Ženy
1 Filip Jícha Lenka Kysučanová
2 Martin Galia Martina Knytlová
3 Jan Filip Barbora Raníková
ZUBR/WHIL Marjanovic Barbora Raníková

 

Rok 2006 Muži Ženy
1 Martin Galia Martina Knytlová
2 Filip Jícha Marta Adámková
3 Jan Filip Lenka Kysučanová
4 David Juříček Jana Simerská
5 Karel Nocar Simona Roubínková
6 Petr Házl Iva Zámorská
7 Daniel Kubeš Pavla Nevařilová
8 Petr Hrubý Barbora Raníková
9 Jiří Vítek Klára Černá
10 Petr Štochl Lucie Fabíková

 

Rok 2005 Muži Ženy
1 David Juříček Lucie Fabíková
2 Jan Filip Martina Knytlová
3 Filip Jícha Lenka Černá
Talent Jan Sobol Klára Černá
Trenér Jiří Kekrt Antonín Střelec

   

 

 

Nejlepší házenkáři České republiky - souhrn

1993 Martin Šetlík (Aue/Něm.), Lenka Černá (Zlín)
1994 Vladimír Šuma (Dukla Praha), Lenka Černá (Zlín)
1995 Petr Házl (Dukla Praha), Lenka Černá (Méty/Fr.)
1996 Petr Házl (Dukla Praha), Lenka Černá (Méty/Fr.)
1997 Martin Šetlík (Plzeň), Monika Ludmilová (Mainzlar/Něm.)
1998 Michal Tonar (Plzeň), Lenka Černá (Méty/Fr.)
1999 Michal Tonar (Roding/Něm.), Petra Čumplová (Mainzlar/Něm.)
2000 David Juříček (Karviná), Naděžda Krejčiříková (Slavia Praha)
2001 David Juříček (Karviná), Lucie Fabíková (Olomouc)
2002 Alexandr Radčenko (Karviná), Lenka Romanová (Kunovice)
2003 David Juříček (Istres/Fr.), Lucie Fabíková (Olomouc)
2004 Jan Filip (Nordhorn/Něm.), Lenka Černá (Méty/Fr.)
2005 David Juříček (Montpellier/Fr.), Lucie Fabíková (Tertnes Bergen/Nor.)
2006 Martin Galia (Göppingen/Něm.), Martina Knytlová (Elda Prestigio/Šp.)
2007 Filip Jícha (Kiel/Něm.), Lenka Kysučanová (Mety/Fr.)
2008 Filip Jícha (Kiel/Něm.), Lenka Kysučanová (Mety/Fr.)
2009 Filip Jícha (Kiel/Něm.), Lenka Kysučanová (Mety/Fr.)
2010 Filip Jícha (Kiel/Něm.), Klára Černá (Slavia Praha)
2011 Filip Jícha (Kiel/Něm.), Iveta Luzumová (Sokol Písek)
2012 Filip Jícha (Kiel/Něm.), Barbora Raníková (DHK Zora Olomouc)
2013 Filip Jícha (Kiel/Něm.), Iveta Luzumová (HC Thüringer/Něm.)
2014 Filip Jícha (Kiel/Něm.), Michaela Hrbková (Frisch Auf Göppingen/Něm.)
2016 Petr Štochl (Füchse Berlin/ Něm.), Jana Knedlíková (Gyori Audi ETO KC,/Maď.)