SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<říjen 2018>
poútstčtsone
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
20.2.2017 otevřeno: 646 x

Hledáme Srdcerváče! Přihlaste se.

Házenkáři! Házená je krásný, ale tvrdý sport. Ještě tvrdší ale umí být zákeřné nemoci nebo závažná zranění. Ne každý se s nimi dokáže poprat, ale házenou zocelení sportovci mají přece jen často velkou motivaci i sílu proti nim zabojovat. A přesně takové bojovníky hledá Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Jste Srdcerváč? Nebo znáte ve svém okolí někoho, kdo se popral se zákeřnou chorobou nebo úrazem? Přihlaste se a získejte zajímavou práci!

Pracovní příležitost pro ty z vás, kteří vrcholově sportujete, pracujete a jste zdravotně postižení nebo znevýhodnění!

Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP) vyhlašuje výběrové řízení na místa „Srdcerváčů" – tváří jedné z mediálně nejúspěšnějších kampaní v České republice.

Jedná se o práci na dohodu o provedení práce na období 1. 6. 2017 – 31. 1.2018 s tím, že hlavní objem práce je od srpna do listopadu, a následně ještě do poloviny ledna. V květnu a červnu se budou připravovat medailonky a proběhne focení. Přesný rozsah spolupráce a náplň práce budou domluveny individuálně dle schopností a možností vybraných kandidátů.

Tvářemi pátého ročníku Srdcerváčů se mohou stát muži a ženy, vrcholoví handicapovaní sportovci, kteří zároveň pracují, nebo je čeká v kariéře restart.

Hledáme Srdcerváče a Srdcerváčky, kteří za sebou mají stupně vítězů na republikových mistrovstvích a turnajích zdravotně postižených sportovců, nebo účast na světových sportovních kláních a paralympiádách. Hledáme i ty, kteří vrcholově sportovali jako zdraví, ale pak je dostihla nemoc či úraz, a oni museli svůj dosavadní život přehodnotit, načít jinou kariéru, ale sportu se věnují stále a své zkušenosti předávají například jako trenéři či vedoucí sportovních oddílů.

Hledáme handicapované sportovce a sportovkyně, kteří jsou aktivní nyní, nebo kteří již mají sportovní kariéru za sebou. Zkrátka chceme v příštím ročníku vzdát hold všem, kteří se dovedli poprat nejen se svým úrazem či nemocí, ale navíc jsou skvělí ve sportu a zároveň dokážou vše skloubit s pracovním a osobním životem.

Hledáme ty, kteří dokážou inspirovat a motivovat ostatní.

Těšíme se na vás!
 

Vše o projektu Srdcerváči i o tom, jak se stát Srdcerváčem/Srdcerváčkou najdete zde