SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<říjen 2018>
poútstčtsone
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
20.10.2009 otevřeno: 4289 x

Fotky, fotky, fotky!

VĚNUJTE PROSÍM POZORNOST FORMÁTU, VE KTERÉM JE NUTNO VKLÁDAT FOTOGRAFIE K HLAVIČKÁM HRÁČŮ! JEDNÁ SE O VELIKOST 100 (ŠÍŘKA!!!!) x 133 (VÝŠKA!!!!!) pix. Odpodívá tomu také prázdný rámeček, který je v handball.netu na fotografii nachystán! Fotografie v jiném formátu bohužel nemohou být přijmuty.

Fotografie ve vizitkách hráčů a hráček

 
Každý hráč, který hraje některou ze soutěží řízených Českým svazem házené nebo Oblastním svazem házené, má na webu (ČSH nebo OSH) svoji vizitku. Zde si můžete prohlédnout v jakých zápasech tento hráč nastoupil a jak v nich byl úspěšný. Součástí vizitky je také fotografie, která se současně s vizitkou hráče/hráčky na stránkách zobrazuje. Každý z klubových redaktorů má možnost k hráčům svého klubu fotografie vkládat a určitě všichni také chcete, aby se fotografie vašich hráčů na webu objevily. Jak jsme již psali v prvních dnech spuštění nových stránek, je potřeba, aby se do systému Handball.net vkládaly fotografie ve velikosti 100 (šířka) x 133 (výška) pix! Bohužel řada z vás tuto jedinou podmínku nedodržela a do systému vkládala fotografie ve velikostech, které jste zrovna měli po ruce. Výsledkem je, že fotografie na webu jsou různě zdeformované, zrnité nebo jinak znehodnocené.
 
Výše uvedené vedlo k tomu, že v současnosti na webu nejsou žádné fotografie hlaviček. Předtím, než se fotografie (hlavička) zobrazí na našich stránkách, bude zkontrolována administrátory. Pokud bude fotografie příliš veliká, administrátoři fotografii odmítnou a ta bude následně ze systému Handball.net smazána. Klubovým redaktorům pak současně přijde zpráva o tom, že fotografie nebyla přijmuta a musí být nahrazena fotkou v požadované velikosti (v případě, že mají zapsaný email).
 
Jak vypadá kompletní vizitka hráče? Správný příklad najdete například zde.
 
Loga klubů
 
I u log klubů řešíme stejný problém, kterým je nevhodná velikost vkládaného obrázku. I přesto, že jsme upozorňovali, že je potřeba vkládat loga o velikosti 80 x 80 pix, některé oddíly vkládají do systému loga bez ohledu na stanovená pravidla. Výsledkem je pak zdeformované nehezké logo, stejně jako je tomu u fotografií jednotlivých hráčů. Kromě toho, že nejsou vložené správné velikosti log u jednotlivých klubů, u spousty oddílů chybí i vyplnění základních údajů.
 
Jak vypadá vizitka klubu? Správný příklad najdete například zde.

  

Fotogalerie k utkání
 
Každý klub má možnost k zápasům svých týmů vkládat fotografie a vytvářet tak fotogalerie k utkání. Jak může taková fotogalerie vypadat, můžete vidět například u fotogalerie k utkání Slavia – Zlín, kterou pro vás připravil fotograf Alex Wipf a najdete ji zde. Dalším příkladem může být fotogalerie k utkání Kopřivnice – Dvůr Králové (najdete zde), ale i jiné další, které již na našem webu jsou.
 
Neváhejte a využijte také vy možnost prezentovat fotografie k vašim zápasům! Fotografie se vkládají opět prostřednictvím Handball.netu a klubový redaktor je může přidat například při zapisování protokolů k utkání. Fotogalerie se zobrazuje ve formě náhledů (velikost 150 x 100 pix), po jejich rozklepnutí se pak zobrazí fotografie v plné velikosti.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese internet@chf.cz .
 
NÁVOD, JAK MAJÍ A NEMAJÍ FOTKY VYPADAT NAJDETE ZDE.