Kalendář

<říjen 2017>
poútstčtsone
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
3.12.2015 otevřeno: 2353 x

Kvalifikace žákovské ligy chlapců a nasazení do hlavní soutěže

O víkendu proběhla na čtyřech místech České republiky kvalifikace žákovské ligy. Z každé skupiny postoupily vždy 3 nejlepší družstva. V článku naleznete výsledky kvalifikace a nasazení do hlavní soutěže ŽL chlapců.

 

Kvalifikace žákovské ligy

 

Skupina A

Házená Mělník – Dukla Praha II               

14:22

1. HK Dvůr Králové n. L. – TJ Jablonec n. N.

26:05

TJ Lokomotiva Louny – Házená Mělník 

14:25

Dukla Praha II – 1. HK Dvůr Králové

23:08

TJ Jablonec nad Nisou – TJ Loko Louny

22:19

Házená Mělník – 1. HK Dvůr Králové

16:19

Dukla Praha II – TJ Jablonec n. N.

36:08

1. HK Dvůr Králové – TJ Loko Louny

31:09

TJ Jablonec n. N. – Házená Mělník

17:26

TJ Loko Louny – Dukla Praha II 

06:32

 

Pořadí:

1. Dukla Praha II

2. 1. HK Dvůr Králové

3. Házená Mělník

4. TJ ELP Jablonec nad Nisou

5. TJ Lokomotiva Louny

 

 

 

Skupina B

TJ Sokol Vršovice – Sokol Šťáhlavy

17:19

TJ Loko České Budějovice – TJ Náchod

20:30

Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Velké Meziříčí

25:29

TJ Náchod – TJ Sokol Vršovice

16:21

TJ Sokol Velké Meziříčí – TJ Loko České Budějovice

24:20

Sokol Šťáhlavy – TJ Náchod

16:23

TJ Sokol Vršovice – TJ Loko České Budějovice

29:13

TJ Náchod – TJ Sokol Velké Meziříčí

29:22

TJ Loko České Budějovice – Sokol Šťáhlavy

18:27

TJ Sokol Velké Meziříčí – TJ Sokol Vršovice

13:26

 

 

Pořadí:

1. TJ Sokol Praha Vršovice

2. TJ Náchod

3. TJ Sokol Velké Meziříčí

4. Sokol Šťáhlavy

5. TJ Loko České Budějovice

 

 

Skupina C

SK Velká Bystřice – TJ STM Olomouc

39:16

TJ Fatra Slavia Napajedla – TJ Slovácká Slavia UH

26:16

Sokol Ostrava – SK Velká Bystřice

15:34

TJ STM Olomouc – TJ Fatra Slavia Napajedla

27:22

TJ Slovácká Slavia UH – Sokol Ostrava

27:27

SK Velká Bystřice – TJ Slavia Fatra Napajedla

41:16

TJ STM Olomouc – TJ Slovácká Slavia UH

24:19

TJ Slavia Fatra Napajedla – Sokol Ostrava

26:26

TJ Slovácká Slavia UH – SK Velká Bystřice

14:36

Sokol Ostrava – TJ STM Olomouc

23:29

 

 

Pořadí:

1. SK Velká Bystřice

2. TJ STM Olomouc

3. TJ Slavia Fatra Napajedla

4. Sokol Ostrava

5. TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště

 

 

Skupina D

TJ Cement Hranice – Házená TJ Nový Jičín

13:18

KH Kopřivnice – HC Zlín

20:17

TJ Rožnov pod Radhoštěm – TJ Cement Hranice

20:18

Házená TJ Nový Jičín – KH Kopřivnice

16:20

HC Zlín – TJ Rožnov pod Radhoštěm

15:16

TJ Cement Hranice – KH Kopřivnice

16:19

Házená TJ Nový Jičín – HC Zlín

26:26

KH Kopřivnice – TJ Rožnov pod Radhoštěm

25:22

HC Zlín – TJ Cement Hranice

25:15

TJ Rožnov pod Radhoštěm – Házená TJ Nový Jičín

10:22

 

 

Pořadí:

1. KH Kopřivnice

2. Házená TJ Nový Jičín

3. TJ Rožnov pod Radhoštěm

4. HC Zlín

5. TJ Cement Hranice

 

Žákovská liga - nasazení do soutěže