15.9.2009 otevřeno: 5132 x

Najdete se v seznamu?

Již v říjnu vyjde první číslo druhého ročníku časopisu Handball Plus. Najdete v něm opět zajímavé čtení všeho druhu v rozšířené podobě 64 celobarevných stran. Ne všichni ale mají v systému Handball.net poznačenu adresu, na kterou by jim měl časopis přijít, a proto je možné, že jej v příštím měsíci neobdrží!

Níže si můžete prohlédnout seznam všech osob, u kterých není v systému vyplněna adresa a časopis tak nemáme kam doručit. Upozornění o chybějících adresách bude adresováno také na jednotlivé klubové redaktory. V případě, že se v seznamu níže najdete, kontaktujte i Vy svého klubového redaktora, aby vám adresu do systému doplnil. V případě problémů nás pak kontaktujte na naší emailové adrese.

 

Seznam členů ČSH se zaplaceným IS, ale bez udané adresy:

David Andrle Baník Most
Pavel Zbuzek Baník Most
Patrik Olexa Baník Most
Martin Smola Baník Most
Bořek Valvoda Baník Most
     
Václav Bořík Bohemia Sekt St.Plzenec
     
Jan Horák DHC Slavia Praha
Olga Kováříková DHC Slavia Praha
     
Jan Kaboň DTJ Polanka n.O.
Radim Mach DTJ Polanka n.O.
Adam Zdráhala DTJ Polanka n.O.
     
Václav Kotrč Dukla Praha
     
Alois Jakeš Házená Legata Hustopeče
     
Miroslav Borecký HBC Jičín
Petr Kolc HBC Jičín
Jan Martinek HBC Jičín
Zdeněk Matějka HBC Jičín
Václav Vávra HBC Jičín

 

Silvie

 

Kůželová HC Plzeň
Petr Linhart HC Plzeň
     
Petr Kutina HC Všenory
     
Markéta Bachánková HC Zlín
Gabriela Zmeškalová HC Zlín
     
Adam Jurka HC Zubří
Matěj Opálka HC Zubří
     
Jakub Klement HCB Karviná
Dominik Lukács HCB Karviná
Jiří Užek HCB Karviná
Lukáš Vančo HCB Karviná
     
Zdeněk Maršálek HK Královo Pole
     
Štěpán Suchánek HK Slavia Praha
     
Josef Duda HK Slavia VŠ Plzeň
Tomáš Feigerle HK Slavia VŠ Plzeň
Jana Reichertová HK Slavia VŠ Plzeň
     
Radek Chmelař HK Veselí n.M.
     
Šárka Čumíčková HSK Vlčnov
Barbora Daníčková HSK Vlčnov
Lenka Králíková HSK Vlčnov
Simona Lekešová HSK Vlčnov
Leona Míšková HSK Vlčnov
Marika Mlýnková HSK Vlčnov
Petra Solařová HSK Vlčnov
     
Jan Chmelík I.HC WENDY Mělník
     
Pavel Cajthaml I.HK Dvůr Králové n.L.
Tomáš Odvárka I.HK Dvůr Králové n.L.
Jan Vrána I.HK Dvůr Králové n.L.
     
Jaroslav Artl Individuální člen
     
Pavel Zahradník Jiskra Třeboň
     
Otakar Heuer KH Kopřivnice
     
David Pasia KH Orel Paskov
Jaroslav Andrýsek KH Orel Paskov
Kateřina Horáková KH Orel Paskov
Miroslav Kaluža KH Orel Paskov
Pavla Krestová KH Orel Paskov
Miroslav Křeš KH Orel Paskov
Richard Novák KH Orel Paskov
Lucie Oháňková KH Orel Paskov
Jana Štefková KH Orel Paskov
Rudolf Trebatický KH Orel Paskov
     
Eva Bezchlebová Lokomotiva Cheb
Zuzana Filipinová Lokomotiva Cheb
Kristýna Marjánková Lokomotiva Cheb
Klára Šturmová Lokomotiva Cheb
Romana Bohánková Lokomotiva Cheb
Kristýna Bulíková Lokomotiva Cheb
Jan Kropáček Lokomotiva Cheb
Františka Lhotáková Lokomotiva Cheb
Kateřina Pokorná Lokomotiva Cheb
Jaroslav Šípek Lokomotiva Cheb
Petr Štengl Lokomotiva Cheb
Pavla Tesárková Lokomotiva Cheb
     
Tomáš Vavrica Lokomotiva Louny
Jaroslav Hartman Lokomotiva Louny
Tomáš Hudek Lokomotiva Louny
Jakub Poráč Lokomotiva Louny
Tomáš Sládek Lokomotiva Louny
     
Pavel Pašek Lokomotiva Plzeň
Luboš Nový Lokomotiva Plzeň
Jiří Valeš Lokomotiva Plzeň
     
David Kaiser Lokomotiva Vršovice
     
Tereza Dohnalová SHK D-P Pardubice
František Chaloupka SHK D-P Pardubice
Markéta Kutíková SHK D-P Pardubice
Hana Myšičková SHK D-P Pardubice
     
Pavel Novotný SHK ZFP Kunovice
     
Michal Novotný SK HC Tišnov
Marcel Halas SK HC Tišnov
Jiří Klíč SK HC Tišnov
Antonín Parolek SK HC Tišnov
Petr Pokorný SK HC Tišnov
Michal Rybář SK HC Tišnov
Michal Slavíček SK HC Tišnov
     
Eva Doležalová SK Praha 4
Jiří Kotrč SK Praha 4
Ladislava Silovská SK Praha 4
Jan Boháč SK Praha 4
Jindřich Dostál SK Praha 4
Pavel Fiřt SK Praha 4
Martin Hanousek SK Praha 4
Miroslav Hrabák SK Praha 4
Kateřina Lacinová SK Praha 4
Michal Mišura SK Praha 4
Michal Pavlík SK Praha 4
Ilona Princová SK Praha 4
Tomáš Procházka SK Praha 4
Zdeněk Reich SK Praha 4
Roman Shon SK Praha 4
Michal Stašek SK Praha 4
Renata Šusťáčková SK Praha 4
Josef Taraba SK Praha 4
Jarmila Tóthová SK Praha 4
Renata Urbanová SK Praha 4
Radka Veselá SK Praha 4
Martin Wimmer SK Praha 4
Ludmila Horynová SK Praha 4
     
Tomáš Klaban SKP Frýdek-Místek
Josef Ryzí SKP Frýdek-Místek
Petr Unger SKP Frýdek-Místek
     
Miloš Cuberka Slavia Hradec Králové
Roman Ježek Slavia Hradec Králové
Jiří Novák Slavia Hradec Králové
Miroslav Plot Slavia Hradec Králové
Pavel Sviták Slavia Hradec Králové
Roman Šádek Slavia Hradec Králové
Jan Vačlena Slavia Hradec Králové
     
Pavel Bradáček Sokol Brno IV
     
Aleš Del Favero Sokol Juliánov
Ivan Charvát Sokol Juliánov
Jiří Koubek Sokol Juliánov
Petr Koubek Sokol Juliánov
David Kovalčík Sokol Juliánov
Jiří Kubát Sokol Juliánov
     
Tomáš Cabadan Sokol Klimkovice
     
Dominik Kuča Sokol Krmelín
     
Libor Vizent Sokol Nové Bránice
     
Bohumila Kortusová Sokol Písek
Marta Papalová Sokol Písek
Lenka Schánělcová Sokol Písek
     
Robert Káš Sokol Vršovice
František Vaněček Sokol Vršovice
     
Jiří Hýl Sokol-Trnávka
Radek Velart Sokol-Trnávka
     
Rastislav Dufek SORRY HáK
Dušan Janura SORRY HáK
Miloň Kučera SORRY HáK
Miroslav Štíbr SORRY HáK
     
Jiří Míšek Sparta Praha HC s.r.o.
Tomáš Slavík Sparta Praha HC s.r.o.
     
Jaroslav Karman Spartak MAS Sez.Ústí
     
David Zlámal Sportovní klub Droždín
Lukáš Coufal Sportovní klub Droždín
Pavel Schejbal Sportovní klub Droždín
Jan Václavík Sportovní klub Droždín
     
Martin Král SSK Talent 90 Plzeň
     
Jiří Havel Tatran Bohunice
Jiří Širůček Tatran Bohunice
     
Roman Bakalář Tatran Litovel
     
Jana Jirotková Tatran Střešovice
Kateřina Kafková Tatran Střešovice
     
Kateřina Kopicová TJ Astra
Soňa Juríková TJ Astra
Lenka Kirsová TJ Astra
Ilona Königová TJ Astra
Jana Kulíšková TJ Astra
Nikola Terzičová TJ Astra
Dana Tumová TJ Astra
Eva Uhlířová TJ Astra
Tereza Kulhánková TJ Astra
     
Libor Frydrych TJ Bystřice p.Hostýnem
     
František Hercik TJ Cement Hranice
Filip Herda TJ Cement Hranice
Petr Hlaváč TJ Cement Hranice
     
Bohumil Křivánek TJ Háje Jižní Město
Tomáš Hajný TJ Háje Jižní Město
Lucie Zítková TJ Háje Jižní Město
     
Veronika Chuťková TJ Jiskra Otrokovice
     
Petr Homola TJ Košutka Plzeň
     
Anna Dolejšová TJ Loko České Budějovice
     
Jan Ulman TJ Nový Jičín
     
Jiří Šťastný TJ Rožnov p.R.
     
Petr Haluška TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
     
Jan Doupovec TJ Sokol Bystřice n./P.
     
Tomáš Kopřiva TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
     
Martina Bernardová TJ Sokol Kobylisy II.
Jennifer Machnyková TJ Sokol Kobylisy II.
Markéta Samková TJ Sokol Kobylisy II.
Kateřina Srbová TJ Sokol Kobylisy II.
Martin Bílek TJ Sokol Kobylisy II.
Nicol Janikova TJ Sokol Kobylisy II.
Lucie Kalfářová TJ Sokol Kobylisy II.
Klára Kodetová TJ Sokol Kobylisy II.
Lukrécie Kopečná TJ Sokol Kobylisy II.
Kateřina Krčová TJ Sokol Kobylisy II.
Kateřina Kudrnová TJ Sokol Kobylisy II.
Petra Nohejlová TJ Sokol Kobylisy II.
Zuzana Pressová TJ Sokol Kobylisy II.
Kateřina Svobodová TJ Sokol Kobylisy II.
Brigitta Tonnerová TJ Sokol Kobylisy II.
     
Stanislav Navrátil TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
     
Petr Kudr TJ Sokol Ostrava
Marcel Blažek TJ Sokol Ostrava
Petr Břišč TJ Sokol Ostrava
Vojtěch Cepek TJ Sokol Ostrava
Zdenek Číž TJ Sokol Ostrava
Bohdan Dočekal TJ Sokol Ostrava
Dominik Gelnar TJ Sokol Ostrava
Peter Horňák TJ Sokol Ostrava
Sebastian Choleva TJ Sokol Ostrava
Roman Janík TJ Sokol Ostrava
Petr Müller TJ Sokol Ostrava
Daniel Ondrušík TJ Sokol Ostrava
Lukáš Staněk TJ Sokol Ostrava
Dominik Varmuža TJ Sokol Ostrava
Lucie Grmelová TJ Sokol Poruba
Gabriela Kosová TJ Sokol Poruba
     
Petr Babáček TJ Sokol Velké Meziříčí
     
Tomáš Hála TJ TŽ Třinec
Petr Noga TJ TŽ Třinec
Valter Pánek TJ TŽ Třinec
Michal Pěgřímek TJ TŽ Třinec
Michal Rufus TJ TŽ Třinec
     
Jakub Bolf TJ Veselá
     
Pavel Andrle Sokol ŽBS Železný Brod