SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<srpen 2018>
poútstčtsone
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
15.8.2014 otevřeno: 1307 x

Vstupenky do Kataru – detailní informace po víkendu

Podrobné a dlouho očekávané informace k prodeji vstupenek do Kataru přineseme po víkendu. „Jsme v jednání s Katařany nejdále ze všech federací,“ připomíná generální sekretář ČSH Radek Bendl.

 

Jak jsme v posledních týdnech informovali, byl již zahájen předprodej vstupenek na házenkářský světový šampionát, který na konci ledna 2015 a v prvních dnech následujícího měsíce hostí Katar. Tento předprodej má zatím podobu rezervací skrze národní federace, samotný volný prodej pro fanoušky začne podle odhadů pořadatelů v září nebo říjnu letošního roku. Intenzivní komunikace s katarskou stranou pomohla odstranit řadu nejasností v podobě nabídky, ať už co do ceny nabízených „balíčků“, tak především co do jejich obsahu. „Snažíme se zprostředkovat informace českým fanouškům co nejdříve, bohužel, některé procedury nelze uspěchat a není naším přáním podat házenkářské komunitě zavádějící informace. Vedle dotazů vznášíme i určité požadavky. Chceme například, aby zájemci o tyto balíčky z řad české sportovní veřejnosti byli soustředěni v maximálně dvou hotelech, které jsou s ohledem na zápasy mistrovství dobře situovány,“ přibližuje generální sekretář ČSH Radek Bendl.

 

Základní informaci, která má zásadní vliv na výslednou cenu pobytu na světovém šampionátu, můžeme zveřejnit už dnes. Na první pohled cenově více než atraktivní „balíčky“, které se objevily v nabídce 25. července, totiž neobsahují cenu letenek, což v reálu znamená výrazné navýšení nákladů. V průběhu příštího týdne naleznete na našich webových stránkách jak definitivní cenovou nabídku „balíčků“, které ČSH u pořadatele zarezervoval, tak informace o jejich obsahu i o způsobech, jak je objednat. Stále však není znám los šampionátu, tedy ani přesné termíny jednotlivých zápasů. „Získali jsme alespoň rámcový údaj, že by náš tým měl sehrát první zápas 16. ledna, k případnému osmifinále play-off by Češi nastoupili 26. ledna, ale další detaily nemáme. Jsme už v závěrečné fázi jednáních s Katařany, a to jako vůbec první z federací, ale prosím ještě veřejnost o trpělivost,“ uzavírá generální sekretář ČSH.