SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<březen 2019>
poútstčtsone
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
21.6.2014 otevřeno: 1478 x

AUTOVARS PARTNEREM ČSH

Český svaz házené uzavřel partnerství s oficiálním dealerem vozů Opel, díky kterému získal do užívání čtveřici červených vozů této značky. Výhody přinese partnerství i členům házenkářského hnutí a jejich rodinným příslušníků. Využijte jich!


V květnu letošního roku došlo v sídle firmy Autovars v pražských Holešovicích k slavnostnímu předání nových vozidel, která budou sloužit Českému svazu házené. Převzetím čtveřice automobilů značky Opel s motivy českého lva a házenkářskými symboly ale vzájemná spolupráce nekončí. Výhody, které s ní souvisejí, budou moci využívat i všichni členové ČSH, včetně jejich rodinných příslušníků. Tyto výhody i samotnou společnost Autovars představil čtenářům časopisu Handball Plus její obchodní ředitel Aleš Laitl,  nyní je shrnujeme i na našich webových stánkách.

 

Převzetí vozů Opel v sídle firmy Autovars. Vlevo prezident ČSH, vpravo obchodní ředitel Autovarsu Aleš Laitl.


 

Pane Laitle, co pro Vás znamená spolupráce s házenkářským hnutím?


Na trhu působíme již do roku 1991, ale dohoda s Českým svazem házené je pro nás znamená po delším čase zase spojení se sportovním světem, což vnímám jako důležitý krok a to nejen z marketingového hlediska.

 

 

Máte k házené nějaké osobní pouto?

 

Přiznám se, že jsem o ní donedávna moc nevěděl. Během našich jednání jsem měl ale možnost nahlédnout do házenkářské komunity a těším se na spolupráci s házenkářským svazem i jeho členy, pro které plyne z partnerství řada výhod.

 

 

Můžete být v tomto směru konkrétnější.

Představujeme v této souvislosti atraktivní program Opel – Partner, jehož hlavními rysy jsou garance výhodnějších podmínek nákupu vozidel oproti běžným kampaním importéra nebo zvýhodněný nákup originálních doplňků a příslušenství. Výhody platí pro celou modelovou řadu Opel.

 

 

Kdo jich může využít? Skutečně všichni členové ČSH?

Ano a navíc jsou všechny benefity přenositelné i na jejich rodinné příslušníky. Stačí se jednoduše registrovat do programu na webových stránkách www.opel-partner.cz pod přihlašovacím kódem HAZ1832. S registrací i veškerými dotazy na akční nabídky v Autovars rádi poradíme. Pro prvních 200 uživatelů registrovaných pod tímto házenkářským přístupem navíc Autovars připravil slosování o zapůjčení vozu Opel s plnou nádrží na jeden z letních víkendů!

 

 

 

 

Využijte výhod programu Opel - Partner, registrujte se do systému a vyhrajte víkendové zapůčení vozu dle Vašeho výběru s plnou nádrží!

 

 


 

Aktuální nabídka platná do konce června 2014