Kalendář

<listopad 2017>
poútstčtsone
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Národní finále

 

 

 

 

Umístění školních družstev v Národním finále chlapců - Karviná 2017

 

 

1. ZŠ Zubří
2. ZŠ Slovenská Karviná
3. ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
4. FZŠ + MŠ Holečkova Olomouc
5. ZŠ Újezd u Brna
6. ZŠ Baarova Plzeň
7. ZŠ Nížkov
8. ZŠ + MŠ Nám. Svobody Praha 6

 

Nejlepší brankář: Jakub Cibulec - ZŠ Zubří

Nejlepší střelec: Jan Vlček - ZŠ Nížkov (38 branek)

Nejlepší hráč: Marek Sekáč - ZŠ Slovenská Karviná

 

All stars team:

BR - Cibulec Jakub - ZŠ Zubří

LK - Hrnčarek Matěj - ZŠ E.Z. Kopřivnice

LS - Randýsek Tomáš - ZŠ Zubří

SS - Popela Marek - ZŠ Újezd u Brna

PS - Dubský Vojtěch - 11.ZŠ Plzeň Baarová

PK - Halíček Robert - ZŠ Újezd u Brna

Pi - Galia Kristián - ZŠ Slovenská Karviná

 

Umístění školních družstev v Národním finále dívek - Karviná 2017

 

 

1.  ZŠ Křiby Zlín
2. ZŠ Hluboká U/L - Neštěnice
3.  ZŠ Starý Jičín
4.  ZŠ Květňák Praha 4

 

Nejlepší brankářka: Kristýna Stojarová - ZŠ Křiby Zlín

Nejepší střelkyně: Klára Novotná - ZŠ Květňák Praha 4 (29 branek)

Nejlepší hráčka: Eliška Kopačková - ZŠ Hluboká U/L - Neštěnice

 

All stars team:

BR - Stojarová Kristýna - ZŠ Křiby Zlín

LK - Pohunková Viktorie - ZŠ Křiby Zlín

LS - Hrňová Zuzana - ZŠ Starý Jičín

SS - Kopáčová Eliška ZŠ Hluboká U/L - Neštenice

PS - Podškubková Sarah - ZŠ Křiby Zlín

PK - Neumannová Kristýna - ZŠ Hluboká U/L - Neštenice

Pi - Bořutová Tereza - ZŠ Křiby Zlín

 

Umístění školních družstev v Národním finále chlapců - Karviná 2013

Pořadí Název Základní školy
1. ZŠ a MŠ Nám. Svobody Praha 6
2. ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
3. ZŠ Zubří
4. ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek-Místek
5. ZŠ Karviná Slovenská
6. ZŠ a MŠ Masarykova Velká Bystřice
7. ZŠ Nezvěstice
8. ZŠ Nové Veselí
9. ZŠ Újezd u Brna
10. ZŠ Bělá pod Bezdězem

 

 

Umístění školních družstev v Národním finále děvčat - Karviná 2013

Pořadí Název Základní školy
1. ZŠ Křiby Zlín 
2. ZŠ Hutník Veselí nad Moravou 
3.  ZŠ Zubří
4. 31. ZŠ Plzeň 
5. ZŠ a MŠ Masarykova Velká Bystřice 
6. ZŠ Oslavická Velké Meziříčí

 

Umístění školních družstev v Národním finále chlapců - Velká Bystřice 2012

Pořadí Název Základní školy
1. ZŠ Hlavní Zubří
2. ZŠ Slovenská, Karviná
3. ZŠ SNP, Hradec Králové
4. ZŠ Masarykova, Velká Bystřice
5. ZŠ Bolevecká Plzeň
6. ZŠ Školní, Velké Meziříčí
7. ZŠ Bělá pod Bezdězem
8. ZŠ Jižní IV., Praha
9. ZŠ J. z Poděbrad, Strakonice
10. ZŠ TGM, Ivančice

 

Umístění školních družstev v Národním finále dívek - Velká Bystřice 2012

Pořadí Název Základní školy
1. ZŠ Křiby, Zlín
2. 31. ZŠ Plzeň
3. ZŠ Holečkova Olomouc
4. ZŠ Masarykova, Velká Bystřice

 

Umístění školních družstev v Národním finále chlapců - Praha 2011

Pořadí Název Základní školy
1. ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
2. ZŠ Hlavní Zubří
3. ZŠ Bolevecká Plzeň
4. ZŠ Ohrada Vsetín
5. ZŠ Komenského Náchod
6. ZŠ Pohůrecká České Budějovice
7. ZŠ Náměstí Svobody Praha 6
8. ZŠ Zruč nad Sázavou
9. ZŠ Masarykova Velká Bystřice
10. ZŠ Švermova Žďár nad Sázavou
11. ZŠ Zárubova Praha 12

 

Umístění školních družstev v Národním finále dívek - Ostrava 2011

Pořadí Název Základní školy
1. ZŠ Holečkova Olomouc
2. 31. ZŠ Plzeň
3. ZŠ Nádražní Ostrava
4. ZŠ Hutník Veselí nad Moravou
5. ZŠ Zlín Křiby
6. ZŠ Zubří
7. Gymnázium Velké Meziříčí
8. ZŠ Hlučín
9. ZŠ Dělnická Karviná

 

Umístění školních družstev v Národním finále chlapců - Praha 2010

Pořadí Název Základní školy
1. ZŠ Zubří
2. ZŠ J. z Poděbrad Frýdek - Místek
3. Bolevecká ZŠ Plzeň
4. ZŠ Železniční Jičín
5. ZŠ Arménská Brno
6. ZŠ Pohůrecká Č. Budějovice
7. Masarykova ZŠ Velká Bystřice
8. ZŠ Ohradní Praha
9. ZŠ Nové Veselí
10. ZŠ Zárubova Praha
11. ZŠ Zruč nad Sázavou
12. 10. ZŠ Plzeň

 

Umístění školních družstev v Národním finále dívek - Ostrava 2010

Pořadí Název Základní školy
1. ZŠ Křiby Zlín
2. ZŠ Burešova Praha
3. ZŠ Holečkova Olomouc
4. ZŠ Hutník Veselí n.M.
5. ZŠ Nádražní Ostrava
6. 31. ZŠ Plzeň
7. ZŠ Oslavická Velké Meziříčí
8. ZŠ Dělnická Karviná

 

Umístění školních družstev v Národní finále chlapců - Praha 2009 

Pořadí Název Základní školy
1. Bolevecká základní škola Plzeň
2. ZŠ J. z Poděbrad Frýdek - Místek
3. ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
4. ZŠ Zruč nad Sázavou
5. ZŠ Arménska Brno
6. ZŠ 1. máje Hranice na Moravě
7. ZŠ Zubří
8. ZŠ Lovosice
9. ZŠ Strž Dvůr Králové n./L.
10. ZŠ Nové Veselí
11. ZŠ nám. Svobody Praha 6
12. ZŠ Dobrá Voda u Č. Budějovic
13. ZŠ Zárubova Praha 4

 

 

Umístění školních družstev v Národním finále dívek - Ostrava 2009 

Pořadí Název Základní školy
1. ZŠ Křiby Zlín
2. 31. ZŠ Plzeň
3. ZŠ Hlavní Zubří
4. ZŠ Hornická Hlučín
5. ZŠ Holečkova Olomouc
6. ZŠ Nádražní Ostrava
7. ZŠ Arménská Brno
8. ZŠ F. L. Čelakovského Strakonice
9. ZŠ Seifertova Jihlava
10. Gymnázium M. Koperníka Bílovec