SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<červen 2018>
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
13.6.2013 otevřeno: 2077 x

Začíná sezóna „plážovek“

Soutěžní sezóna je za námi, ovšem i prázdniny si házenkáři umí obohatit házenou. Sezóna turnajů v plážové házené začíná!

 

 

Bělá pod Bezdězem, Brno nebo Uherské Hradiště! Sem můžete ještě před začátkem prázdnin vyrazit na turnaje v plážové házené. Zatímco první turnaj v Bělé nebo v Brně patří již k tradičním položkám v diáři milovníků plážové házené, turnaj v Hradišti se do něj teprve snaží zařadit. A to není zdaleka vše: Zahrát beachhandball si můžete i v Mostě nebo Novém Jičíně!

 

Pořádáte taky prázdninový turnaj? Třeba v plážové házené? Dejte nám vědět! Případně propagujte svůj turnaj přes facebook Českého svazu házené!

 

 

Prýgl Kap 2013

Sezónu odstartují v Brně, kde se 22. a 23. června v areálu Sokolského koupaliště na Brněnské přehradě utká v rámci Prýgl Kapu 2013 dvaadvacet mužských a deset ženských týmů. Letos se turnaj bude hrát podle pravidel sandballu, tedy francouzské verze plážové házené. Účast přislíbil například reprezentant Michal Dostalík a součástí turnaje bude i večerní party.

 

Kdy: 22. a 23. června
Kde: areál Sokolského koupaliště na Brněnské přehradě v Brně

 

Beachhandball Benedikt Most

Více informací na webu DHK Baník Most

Kdy: 22. - 23. června

Kde: Areál Benedikt Most

 

Z loňského ročníku.

Foto web Prygl Kapu 2013

 

 

Schmolz+Bickenbach Bělá Cup 2013

Tradiční turnaj beachhandballu se těší obrovské popularitě. Vedle skvělých sportovních zážitků bývá také šancí setkat se s házenkářskými hvězdami formátu Filipa Jíchy, Karla Nocara, Petra Štochla a mnoha dalšími. Od prvního ročníku, který se konal v roce 2006 za účasti devíti ženských a patnácti mužských týmů, se rozrostl do ještě větších rozměrů, ovšem řada týmů, které se zúčastnily prvního ročníku, mu stále zachovává věrnost. Letos se v areálu koupaliště v Bělé pod Bezdězem v termínu od 28. do 30. června utká čtyřiadvacet ženských a dvaatřicet mužských týmů! Vedle tradičního večerního programu – diskotéky, bude letos v Bělé promítat i Kinematograf bratří Čadíků. Již osmý ročník oblíbeného turnaje je opět zařazen do série turnajů EBHT, takže se návštěvníci turnaje mohou těšit i na příjezd evropských týmů.

 

Kdy: 28. – 30. června
Kde: Koupaliště Bělá pod Bezdězem

 

Z loňského ročníku Bělá cupu!

Foto web Schmolz+Bickenbach Bělá Cupu

 

MARLIN Cup a FONERGY Cup

Slovácké léto, které startuje prázdniny na náměstí v Uherském Hradišti, je už několik let přehlídkou plážových sportů. V minulosti bylo jedno odpoledne vyhrazeno i ukázce plážové házené, letos poprvé se tady odehraje i plnohodnotný turnaj. V mužské kategorii se v pátek 5. července utká šestnáct týmů, ženy, nebo vlastně mírně smíšená družstva, budou mezi sebou bojovat 7. července. Až do 30. června se mohou družstva přihlašovat! Součástí desetidenního festivalu je i řada koncertů, tanečních zábav a turnajů dalších sportů.


Kdy: Muži 5. července, ženy 7. července
Kde: Masarykovo náměstí (Uherské Hradiště), Aquapark Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)

 

 Jeremi cup Nový Jičín

Ve stejném termínu jako v Uherském Hradišti se bude hrát i v Novém Jičíně! Dokonce už podeváté! A tady dokonce chystají live stream na svém webu. Odkaz zde. Navíc je tento turnaj zařazen do European handball beach tour. I tady na vás tedy čeká ndmíru zajímavá podívaná!

 

Kdy: 5 - 7. července

Kde: Venkovní bazén, Novosady, Nový Jičín

 

Z Jeremi cupu 2008!

Foto web turnaje Jeremi cup Nový Jičín