SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<říjen 2018>
poútstčtsone
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
29.4.2013 otevřeno: 977 x

Poslední možnost zapojit se do ankety HANDBALL MADE!

Také v letošním roce můžete navrhnout laureáty tradičního ocenění v kategoriích Házenkářská osobnost roku, Házenkářský čin roku a Házenkářská akce roku. Návrhy můžete posílat DO ZÍTŘEJŠÍHO DNE na adresu internet@chf.cz.


Jako již každoročně se můžete aktivně zapojit do udílení ocenění HANDBALL MADE ve všech třech tradičních kategoriích. Oproti minulým létům došlo pouze k drobné korekci názvu ocenění, které souvisí s vlastnickými právy na některá označení typu Osobnost roku apod. Jak jsme Vás již informovali, své návrhy můžete zasílat na adresu internet@chf.cz to do konce měsíce dubna - počátkem tohoto týdne tedy máte poslední šanci zapojit se do ankety! Z Vašich návrhů bude Exekutiva ČSH vybírat držitele ocenění, kteří jej slavnostně obdrží v rámci Galavečera házené. Ten proběhne v polovině června v návaznosti na utkání české mužské reprezentace ČR – Černá Hora.


 

 

V loňském červnu se ocenění dočkal také komentátor bundesligových přenosů Daniel Čurda, který obdržel cenu
směřovanou i jeho domovské stanici Nova Sport za zprotředkování přímých přenosů a celoročního
zpravodajství z nejprestižnější ligové soutěže světa. Foto: Alex Wipf.

 

 

V kategorii Házenkářská osobnost roku, ve které se v minulosti opakovaně stal držitelem ocenění Filip Jícha, můžete nominovat nejen hráče, ale další osoby, které dle Vašeho názoru přispívají rozvoji našeho sportu. V loňském roce ocenění převzal komentátor stanice Nova Sport, sportovní ředitel Dukly Praha a někdejší český reprezentant Daniel Čurda. Kategorie Házenkářská akce roku je určena pro sportovní i společenské akce spojené s házenkářským prostředím. V červnu 2012 si cenu v této kategorii převzali organizátoři tradičního mládežnického turnaje Memoriál Karla Šulce, který se každoročně koná v Plzni. Poslední kategorie Házenkářský čin roku je určena výjimečným počinům ať na poli organizačním, tak všeobecně lidském. Takovým příkladem může být ocenění pro Ing. Ditu Dvořákovou, která jej obdržela v předloňském roce za záchranu života během házenkářského zápasu.

 

Využijte poslední možnosti zapojit se v letošním roce do ankety HANDBALL MADE!
Posílejte návrhy na uvedenou adresu internet@chf.cz* do zmíněného 30. dubna 2013!

 

 

* Pod své návrhy prosím uveďte své jméno. Anonymní návrhy nebudou k posouzení Exekutivě ČSH předloženy. Děkujeme za pochopení a slušnost.